HAGDAHL, Per-Erik

HAGDAHL, Per-Erik
HAGDAHL, Per-Erik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HAGDAHL, Per-Erik (1929-1982): komposition, signerad Per Erik Hagdahl, färglitografi, ca 60x47 cm

Fuktfläckar, ej examinerad ur ram

786397

2020-06-24