Edition Ete Gucci Armbandsur

Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur
Edition Ete Gucci Armbandsur

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUCCI, armbandsur, quartzverk, double, mineralglas, krona med monogram, halvstel integrerad länk med viklås, 12 st utbytbara ringar medföljer, ref nr. 1100-L, serie nr. 0178844, diam ca 26 mm, cert daterat 1987, folder, box med inredning samt ytterkartong original medföljer

Bruksslitage. Glas med skador. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

786421

2020-07-26