Matsalsbord 1800-talets början
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSBORD, 1800-talets början, Sverige, fanér i mahogny, detaljer i mässing, 2 iläggsskivor a 58 cm, höjd ca 74, bredd 108, total längd ca 222 cm
Renoverat, kompletterat, märken, fläckar, slitage, senare skivor
786437
2020-06-28