Matsalsbord 1800-talets början

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-talets början, Sverige, fanér i mahogny, detaljer i mässing, 2 iläggsskivor a 58 cm, höjd ca 74, bredd 108, total längd ca 222 cm

Renoverat, kompletterat, märken, fläckar, slitage, senare skivor

786437

2020-06-28