Ana Laura Alaez,

Ana Laura  Alaez,
Ana Laura  Alaez,
Ana Laura  Alaez,
Ana Laura  Alaez,
Ana Laura  Alaez,
Ana Laura  Alaez,

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANA LAURA ALAEZ född 1956, Negrita
Signerad och daterad Ana Laura 96. C-print, 69 x 84 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling

786440

2020-07-07