Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANA LAURA ALAEZ född 1956, Negrita
Signerad och daterad Ana Laura 96. C-print, 69 x 84 cm.
PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling
786440
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här