ELINA MERENMIES

ELINA MERENMIES
ELINA MERENMIES
ELINA MERENMIES
ELINA MERENMIES
ELINA MERENMIES
ELINA MERENMIES
ELINA MERENMIES
ELINA MERENMIES

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELINA MERENMIES
född 1967
Birthday party
Akvarell, signerad och daterad på baksidan 2005, 23 x 19 cm.

PROVENIENS
Barbro Johanssons samling, Lund

786441

2020-07-07