Federico Guzman, Huesos Digitales XII

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FEDERICO GUZMAN född 1964, Huesos Digitales XII
Signerad Frederico Guzman. Olja på duk, 106 x 76 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons samling

786442

2020-07-07