Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FEDERICO GUZMAN född 1964, Huesos Digitales XII
Signerad Frederico Guzman. Olja på duk, 106 x 76 cm.
PROVENIENS: Barbro Johanssons samling
786442
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här