Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANJA NOTINI (född 1940): Lockurna, lergods, 1990-tal, rutdekor, smidd hänkel, signerad och daterad Anja Notini -94, höjd med lock 15 cm
Zustandsbeschreibung
786446
2020-06-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner