Anja Notini lockurna

Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna
Anja Notini lockurna

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ANJA NOTINI (född 1940): Lockurna, lergods, 1990-tal, rutdekor, smidd hänkel, signerad och daterad Anja Notini -94, höjd med lock 15 cm

Zustandsbeschreibung

786446

2020-06-22