Torgny Lindgren Peter Dahl bok färglitografier
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORGNY LINDGREN - PETER DAHL: Kärleksguden Frö. En levnadsteckning, Stockholm 1988, praktutgåva innehållande bok, 4 signerade originallitografier av Peter Dahl, (alla löst bifogade), i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren 151/199
Kasett med skador
786475
2020-06-22