Axel Wallenberg skulptur

Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL WALLENBERG (1898-1996): "Detalj till altargrupp", relief skulptur, monogramsignerad Wallenberg 1935, patinerad gips, ca 60x40 cm

Bruksslitage

786476

2020-06-22