Tre guldglaserade fat designad av Toini Muona

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOINI MUONA, fat,keramik, signerad TM, Arabia, bladmotiv mot turkos botten, glaserat, diameter ca 37 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Smärre slitage

786488

2020-06-26