Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
JORDGLOB, "10 icnh Standard Globe", Replogle Globes, Chicago, omkring 1900-talets mitt, stativ i metall, höjd 33,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador på pappret. 800
786497
2020-06-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner