Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

JORDGLOB, "10 icnh Standard Globe", Replogle Globes, Chicago, omkring 1900-talets mitt, stativ i metall, höjd 33,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador på pappret. 800

786497

2020-06-26