Edition Ete Gucci armbandsur
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
GUCCI, armbandsur, troligen 1990-tal, quartzverk, doublé, mineralglas, intergrerad länk med viklås, ref nr. 11/12.2, 19 st utbytbara ringar, diam ca 26 mm, box med inredning i original
Bruksslitage. Boett med baksidigt bortfall förgyllning. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.
786528
2020-07-26