Edition Ete Gucci armbandsur

Edition Ete Gucci armbandsur
Edition Ete Gucci armbandsur
Edition Ete Gucci armbandsur
Edition Ete Gucci armbandsur
Edition Ete Gucci armbandsur
Edition Ete Gucci armbandsur
Edition Ete Gucci armbandsur
Edition Ete Gucci armbandsur

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

GUCCI, armbandsur, troligen 1990-tal, quartzverk, doublé, mineralglas, intergrerad länk med viklås, ref nr. 11/12.2, 19 st utbytbara ringar, diam ca 26 mm, box med inredning i original

Bruksslitage. Boett med baksidigt bortfall förgyllning. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

786528

2020-07-26