Hallmöbel sekelskiftet

Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet
Hallmöbel sekelskiftet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALLMÖBEL, 3 delar, 1900-talets första hälft, bemålad, bordets höjd 73, 64 x 68 cm

Bruksslitage, skada på ben.

786535

2020-06-22