Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HALLMÖBEL, 3 delar, 1900-talets första hälft, bemålad, bordets höjd 73, 64 x 68 cm
Bruksslitage, skada på ben.
786535
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här