Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
OMEGA, Constellation, 23 x 24 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, box
Bruksslitage, glas med skada.
786547
2020-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här