Omega Constellation

Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

OMEGA, Constellation, 23 x 24 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, box

Bruksslitage, glas med skada.

786547

2020-06-30