Royal Copenhagen

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALUMINIA, figuriner, 4 st, Aluminia, Danmark, fajans, glaserat samt polykromt bemålade, märkta undertill JUS, höjd ca 13 cm

Pojken med hatt med lagning vid hals, viss krackelyr förekommer

786574

2020-06-24