Fingerborg 18k guld

Fingerborg 18k guld
Fingerborg 18k guld
Fingerborg 18k guld
Fingerborg 18k guld
Fingerborg 18k guld
Fingerborg 18k guld
Fingerborg 18k guld
Fingerborg 18k guld

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FINGERBORG, 18k guld, svenska stämplar 1855, banddekor, höjd ca 2 cm, vikt ca 3,2 gram

Bruks- och åldersrelaterat slitage, deformation samt ett brott

786582

2020-06-24