Byrå i gustaviansk stil
2020-06-24
786586
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, intarsiadekor, skiva i kolmårdsmarmor, beslag i mässing, höjd 83, 74x46 cm
Ställvis blekt, bruksslitage