Grafiska blad
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFISKA BLAD,(ca 260) 1800-tal, planscher med bla, uniformer, ordnar, folkdräkter, bladstorlek ca 24x30 cm, kartor, främst Europa, största storlek ca 35x45 cm, litografier från svenska landskap, bladstorlek ca 14,5x20 samt 26x33 cm
Nagg, veck och fläckar förekommer
786588
2020-06-24