Däckstol

Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOL, slutet av 1900-talet, stomme i teak, brickmärkt SunFun, fällbar, sitthöjd ca 30 cm

Rostangrepp, slitage

786592

2020-06-24