Bänkar furu

Bänkar furu
Bänkar furu
Bänkar furu
Bänkar furu
Bänkar furu
Bänkar furu
Bänkar furu
Bänkar furu

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BÄNKAR, 1900-talets andra hälft, furu, höjd ca 44, 250x30 cm

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, smärre skador

786606

2020-06-23