Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BÄNKAR, 1900-talets andra hälft, furu, höjd ca 44, 250x30 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, smärre skador
786606
2020-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner