Meissen fat

Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, fat, 1800/1900-tal, dekor i relief samt motiv med bevingad putto i mitten, bemålat porslin, diameter ca 29 cm

Slitage på reliefdekoren

786609

2020-06-24