Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
200 EUR
PER STENIUS (1922-2014) sommarskog, signerad samt daterad -74, olja på dukpannå, 46x35 cm
Billnäs goes online
786641
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här