Per Stenius oljemålning

Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

200 EUR

PER STENIUS (1922-2014) sommarskog, signerad samt daterad -74, olja på dukpannå, 46x35 cm

Billnäs goes online

786641

2020-07-02