Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
400 EUR
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, Frankrike 1900-tal, tvådelade urnor på postament, höjd 31+38 cm total höjd 69 cm vardera.
Billnäs goes online
Slitage, rost.
786642
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här