Franska gjutjärns trädgårdsurnor

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, Frankrike 1900-tal, tvådelade urnor på postament, höjd 31+38 cm total höjd 69 cm vardera.

Billnäs goes online

Slitage, rost.

786642

2020-07-04