Paavo Tynell golvlampa Idman

Paavo Tynell golvlampa Idman
Paavo Tynell golvlampa Idman
Paavo Tynell golvlampa Idman
Paavo Tynell golvlampa Idman
Paavo Tynell golvlampa Idman
Paavo Tynell golvlampa Idman

Klubbat för:

4 000 EUR

Utropspris

4 500 EUR

PAAVO TYNELL, golvlampa, Idman, 1900-talets mitt,
skaft med tvinnad rotting, fotplattan i polerad mässing, bär tillverkarens stämpel, höjd 154 cm.

Billnäs goes online

Smärre åldersrelaterat slitage, skärmen förnyad

786643

2020-07-04