Lås samt tumpiano Afrika

Lås samt tumpiano Afrika
Lås samt tumpiano Afrika
Lås samt tumpiano Afrika
Lås samt tumpiano Afrika
Lås samt tumpiano Afrika
Lås samt tumpiano Afrika

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÅS SAMT TUMPIANO, Västafrika, 1900-tal, metall samt trä, höjd ca 28-36 cm inkl ställningar, monterade på ställningar

slitage

786675

2020-06-30