Emmor i Anakreon
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, s.k. Emmor, 1900-talets mitt, textilklädsel "Anakreon" av Josef Frank för Firma Svenskt tenn, betsade ben, sitthöjd ca 40cm, kuddar medföljer
Bruiksslitage, fläckar, revor i sitsarna
786682
2020-06-23