Emmor i Anakreon

Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon
Emmor i Anakreon

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, s.k. Emmor, 1900-talets mitt, textilklädsel "Anakreon" av Josef Frank för Firma Svenskt tenn, betsade ben, sitthöjd ca 40cm, kuddar medföljer

Bruiksslitage, fläckar, revor i sitsarna

786682

2020-06-23