1529 - Glasskålar på fot

1529 - Glasskålar på fot
1529 - Glasskålar på fot
1529 - Glasskålar på fot
1529 - Glasskålar på fot
1529 - Glasskålar på fot
1529 - Glasskålar på fot

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 7 st, på fot, delvis slipat samt optikblåst glas, 1800-/1900-tal, höjder ca 15 - 26 cm

Bruksspår, smärre nagg kan förekomma

786694

2020-08-23