Golvlampa i mässing

Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, ASEA Belysning, numrerad undertill 41143 , svart stam, detaljer i mässing, höjd inkl. skärm ca 157 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, bortfall på fot

786707

2020-06-23