Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): komposition i rött, olja på duk,j signerad och daterad 2010 á tergo, 65 x 54 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

786716

2020-08-06