Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947): komposition i rött, olja på duk,j signerad och daterad 2010 á tergo, 65 x 54 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
786716
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här