Ray Stalje olja på duk

Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk
Ray Stalje olja på duk

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i blått med bruna toner, osignerad, 60x80 cm.

Fint skick.

786718

2020-08-06