Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, olja på duk, ej signerad, 84,5 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

786721

2020-08-06