Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, olja på duk, ej signerad, 84,5 x 60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
786721
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här