Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition, olja på duk, ej signerad, 84,5 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

786724

2020-08-06