Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skagen, otydligt signerad K... Hamon, olja på duk, 32x45 cm

Smärre dukhål

786725

2020-06-23