Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 80x70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

786731

2020-08-06