Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 80x70 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
786731
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här