Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, figurkomposition utan titel, signerad, daterad -88, bildmått 107x85 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

786735

2020-08-06