Hulda Schenson oljemålning

Hulda Schenson oljemålning
Hulda Schenson oljemålning
Hulda Schenson oljemålning
Hulda Schenson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HULDA SCHENSON (1847-1940) tillskriven: Flickporträtt, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 54x45 cm

Dukskador

786741

2020-06-23