Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNIV, "Ikula", 18/1900-tal, Kongo, inläggningar i mässing, längd 34 cm
Slitage
786746
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här