Ikula

Ikula
Ikula
Ikula
Ikula
Ikula
Ikula

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIV, "Ikula", 18/1900-tal, Kongo, inläggningar i mässing, längd 34 cm

Slitage

786746

2020-06-23