Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, 17/1800-tal, "Jesus på korset", skuren dekor, bemålad, längd 101 cm

Slitage

786761

2020-06-23