Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, 17/1800-tal, "Jesus på korset", skuren dekor, bemålad, längd 101 cm
Slitage
786761
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här