Karl Erik Ekselius soffa

Karl Erik Ekselius soffa
Karl Erik Ekselius soffa
Karl Erik Ekselius soffa
Karl Erik Ekselius soffa
Karl Erik Ekselius soffa
Karl Erik Ekselius soffa
Karl Erik Ekselius soffa
Karl Erik Ekselius soffa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, soffa, sannolikt Danmark, 2-sits, stålstomme med teakfötter, svart läder, längd ca 229x80, sitthöjd 44 cm

Slitage, ställvis kraftigt, lagningar

786762

2020-06-24