Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Kvinna med hatt och blomster, signerad A.Fridell, numrerad 25/70 ex., torrnål, plåtmått ca 16x12,5 cm
Gulnader
786764
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här