Axel Fridell

Axel Fridell
Axel Fridell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Kvinna med hatt och blomster, signerad A.Fridell, numrerad 25/70 ex., torrnål, plåtmått ca 16x12,5 cm

Gulnader

786764

2020-06-23