Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BÄGARE, 5 st, silver, Sverige, 1900-tal, höjd 4-12,5 cm, vikt 242 gram.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, gravyr, en bägare med buckla på fotringen.
786765
2020-08-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner