Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BÄGARE, 5 st, silver, Sverige, 1900-tal, höjd 4-12,5 cm, vikt 242 gram.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, gravyr, en bägare med buckla på fotringen.

786765

2020-08-08