Fotogenlampor 1 par

Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par
Fotogenlampor 1 par

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

FOTOGENLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd ca 22 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smuts, repor, märken, nedsmutsning på brännrör

786766

2020-06-24