Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i blått, lila och svart, osignerad, 60x80 cm.
Fint skick.
786777
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här