Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RAY STALJE (född 1947): Komposition, olja på duk, signerad och daterad 90, 143 x 87 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Zustandsbeschreibung
786781
2020-08-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner