Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): "The relics of Eden", olja på duk, ej signerad, 101 x 101 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Reva i duk.

786790

2020-08-06