Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947): "The relics of Eden", olja på duk, ej signerad, 101 x 101 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Reva i duk.
786790
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här