Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, lila och grönt, olja på duk, ej signerad, 101 x 101 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

786794

2020-08-06