Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, lila och grönt, olja på duk, ej signerad, 101 x 101 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
786794
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här